استیم ولو ؛ چگونه با استیم آنلاین بازی کنیم؟

والو با ارائه نرم افزار استیم که گسترده ترین شبکه عرضه بازی های آنلاین ٬ پخش دیجیتال و با کاربردی چند منظوره شناخته شده است توانسته نظر مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.

شرکت ولو استیم Valve و Steam : چه ارتباطی با هم دارند؟ 

شرکت ولو استیم valve از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده بازی های کامپیوتری و همچنین دسترسی به دنیای مجازی بازی های آنلاین را برای مخاطبین علاقه مند به اشتراک می گذارد.

اصلا استیم چیست

هدف از بازی های آنلاین در استیم چیست؟

استیم ولو - 1

  • یکی از اهداف بزرگ ارائه بازی های آنلاین استیم ، بازی کردن به طور همزمان با مخاطبین این شبکه در نقاط مختلف جهان است.

ممکن است گیمرها بخواهند با دوستان خود که در کشورها و مکان های مختلف مستقر هستند .
به صورت آنلاین با یکدیگر بازی کنند که شبکه استیم این شرایط را برای کاربران خود فراهم کرده و باعث جذابیت و هیجان بیشتری برای گیمرها شده است.

  • شبکه استیم با ارائه بازی های آنلاین هیجان انگیز توانسته بیش از 100 میلیون کاربر از نقاط مختلف جهان را به خود اختصاص دهد .

و نه تنها از تعداد کاربران آن کاسته نمی شود بلکه روز به روز به تعداد این شبکه افزوده خواهد شد.
از دیگر قابلیت های استیم می توان به اشتراک گذاشتن نظریات بازیکنان در رابطه با بازی یا هر چیز دیگر نام برد .

علاوه بر قابلیت های ذکر شده می توان از گفتگوهایی که در حین بازی های چند کاربره برای رقابت در بازی با دیگر گیمرها رخ می دهد اشاره کرد.

  • آپدیت بازی ها در استیم به صورت اتوماتیک انجام می گیرد و به حالت هوشمند تشخیص می دهد چه آپدیت هایی برای چه نوع بازی هایی مناسب است.
    پس از شناخت آپدیت مورد نظر ، استیم  مراحل اجرای آپدیت را شروع خواهد کرد که این عمل یکی دیگر از از قابلیت های استیم شناخته شده است.

حتما بخوانید : آموزش کامل تصویری فعال کردن سی دی کی در استیم

بازی های رایگان استیم

شبکه استیم توسط شرکت والو استیم valve راه اندازی شده تا بازیکنان بتوانند به صورت آنلاین با کاربران مختلف جهان ارتباط برقرار کنند و بتوانند با هیجان و تحرک بهتری به اجرای بازی بپردازند.
علاوه بر بازی های آنلاین ، بازی های رایگان نیز برای کاربران خود ارائه داده است.

نکاتی در مورد استیم رایگان

  • برای دریافت بازی های رایگان در استیم نیازی به عضویت در سایت و پرداخت هزینه نیست، بلکه به سادگی می توانید بازی را دریافت کنید.
  • با استفاده از استیم والت در بازی های رایگان می توانید محصولات جدیدی را خریداری کنید و تجربه نو از Gameplay داشته باشید.
  • برای دریافت بازی رایگان از شبکه استیم ، نیاز به تهیه گیفت کارت یا اعتبار در اکانت استیم نیست.
  • در صورتی که تصمیم به خرید آیتم برای بازی های رایگان دارید یا می خواهید بازی های غیر رایگان خرید کنید به تهیه گیفت کارت و شارژ اکانت استیم نیاز دارید.
  • کاربرانی که به صورت رایگان از محصولات استیم استفاده می کنند فقط اجازه استفاده از برخی آیتم های استیم را دارند و با محدودیت استفاده از تمام محصولات شبکه استیم روبرو می شوند؛ به این کاربران Limited User گفته می شود.

10 بازی آنلاین steam

Counter-Strike: Global Offensive

Player unknowns Battle Grounds

Fall Out 4

Dota 2

Sid Meier’s Civilization VI

Left 4 Dead 2

No Man’s Sky

Payday 2

Tom Clancys’s Rainbow Six Siege

Grand Thief Auto V

منظور از بهترین بازی آنلاین استیم چیست؟

امکان دارد بازیکنان برای بازی کردن به صورت آنلاین در اینترنت ، از دستگاه های مختلف ( کامپیوتر PC، کنسول پلی استیشن PS4) استفاده کنند

این موضوع باعث شده شبکه ی مربوطه توانایی ارائه دادن آمار دقیقی از تعداد بازیکنان آنلاین را نداشته باشد؛ در حالی که شبکه استیم از این قدرت را داراست و قادراست آمار رسمی از مخاطبین آنلاین خود درباره هر بازی ارائه دهد.
بازی آنلاینی که بیشترین مخاطب را به خود جذب کند به بیشترین رکورد بازیکن در همان ثانیه دسترسی پیدا خواهد کرد و با گزارش ارسالی از هر بازی می توان به این نتیجه رسید که کدام بازی نسبت به بقیه از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

خرید گیفت کارت استیم والت

پر طرفدارترین بازی آنلاین استیم

با گزارش آمار بدست آمده می توان گفت که بازی Player Unknowns Battle Grounds در رقابت با بقیه بازی ها توانسته بیشترین آمار را بدست آورد و همچنین به پرطرفدارترین بازی آنلاین در شبکه استیم شناخته شود.

Player Unknowns Battle Grounds از نوع بازی های آنلاینی است که روی کامپیوتر قابل اجراست.

و در آخر باید گفت به علت تخلف برخی از سایت های فروش گیفت کارت و تحویل ندادن محصول خریداری شده ٬ جهت خرید گیفت کارت استیم از سایتهای معتبر و مطمئن خریداری کنید
سایت گیفت کارت دات آی آر اولین و معتبرترین سایت فروش گیفت کارت در ایران است و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده ٬ به خریدی امن و مطمئن بپردازید.


شرکت استیم ولو valve ٬ شرکت ولو استیم ٬

شرکت ولو استیم و بازیهای آن ٬ استیم والت ارزان