کشور اکانت گوگل پلی

بسیار اتفاق افتاده که بعد از خرید گیفت کارت گوگل پلی و استفاده از آن یا هنگام شارژ اکانت گوگل پلی خود به مشکل و خطایی برخورد کرده اید که پس از بررسی مشکل متوجه شده اید کشور گیفت کارت گوگل پلی استور شما با کشور اکانتتان یکسان نمی باشد.

در هنگام وقوع چنین خطایی نمی توانید از کد گیفت کارت گوگل پلی خود استفاده کنید مگر این که کشور اکانت خود را با کشور گیفت کارت خریداری شده یکسان کنید و یا اکانت جدیدی بسازید که با کشور گیفت کارت خریداری شده همسان باشد.

اما در این مواقع چگونه می توانیم از کشور اکانت گوگل پلی خود اطلاع پیدا کنیم و متوجه شویم روی چه کشوری تنظیم شده است.

برای اطلاع از کشور اکانت گوگل پلی با آموزش زیر با ما همراه باشید.

ابتدا ای پی خود را به IP غیر از ایران تغییر دهید و با یوزرنیم و پسورد خود وارد گوگل ولت شوید. برای وارد شدن به گوگل ولت اینجا کلیک کنید.

پس از وارد شدن با اطلاعات کاربری تان به صفحه زیر می روید. از منوی سمت چپ روی گزینه ی settings کلیک کنید تا در سمت راست صفحه اطلاعات اکانت شما مشخص شود.

در بخش peyments profile گزینه ی country/region را نگاه کنید. در این قسمت کشور اکانت شما مشخص شده است که می توانید آن را مشاهده و در صورت لزوم از دکمه ی کنار آن ( آیکن مداد ) آن را ویرایش کرده و ذخیره نمایید.

دقت کنید در این آموزش کشور اکانت روی استرالیا تنظیم شده است.

در این قسمت شما با نحوه یافتن اکانت گوگل پلی خود آشنا شدید اما نکات زیر را قبل از خرید گیفت کارت گوگل پلی در نظر داشته باشید.

قبل از خرید گیفت کارت گوگل پلی :

ابتدا وارد اکانت خود شوید و پس از اطمینان از کشور اکانت گوگل پلی ، گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری نمایید. برای خرید گیفت کارت گوگل پلی از لینک زیر اقدام نمایید.

در سایت giftcard.ir می توانید انواع گیفت کارت های گوگل پلی از کشورهای مختلف را تهیه نمایید.

گیفت کارت گوگل پلی امریکا ، گیفت کارت گوگل پلی استرالیا ، گیفت کارت گوگل پلی انگلیس در سایت موجود می باشد.

جهت خرید گیفت کارت گوگل پلی کلیک کنید
Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...