خرید گیفت کارت و تحویل آنی

خرید کش کارت اوریجین Ea Cash Card

در قسمت قبلی در مورد این که گیفت کارت اوریجین چیست و چه استفاده ای از آن می شود به طور مفصل صحبت کردیم. اکنون برای خرید گیفت کارت اوریجین یا خرید کش کارت اوریجین با ما باشید.

برای استفاده از تمامی امکانات سایت اوریجین لازم است که ابتدا گیفت کارت اوریجین را تهیه نمایید.
دقت داشته باشید که سایت هایی که اقدام به ارائه اوریجین رایگان ، یا اورجین کارت رایگان یا اکانت رایگان اوریجین می کنند باعث بسته شدن اکانت شما در نرم افزار اورجین می شوند اما دانلود اوریجین به صورت رایگان امکان پذیر است.

خرید انواع گیفت کارت

giftcard.ir اولین سایت فروش اینترنتی گیفت کارت در ایران افتخار دارد که مانند تمامی گیفت کارت های دیگر شرکت ، گیفت کارت های اوریجین را نیز با اطمینان از اصل بودن آن به شما همراهان همیشگی ارائه نماید.

در ابتدا نرم افزار اوریجین را در کامپیوتر خود نصب نمایید. دانلود رایگان نرم افزار اوریجین را می توانید از سایت اصلی این شرکت انجام دهید.

دانلود اوریجین از سایت اصلی

دقت داشته باشید دانلود اوریجین فقط برای مک و ویندوز وجود دارد و دانلود نرم افزار اوریجین برای اندروید در سایت اصلی این شرکت وجود ندارد.

پس از دانلود برنامه اوریجین برای خرید کش کارت اوریجین یا خرید Ea cash card به سایت گیفت کارت دات ای ار مراجعه نمایید و در صورتی که در این سایت عضویت ندارید ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

برای ثبت نام در سایت همانند تصویر زیر عمل کنید.

خرید گیفت کارت اوریجین

اگر قبلا در سايت گيفت کارت عضو بوده ايد و اکانت خود را تائيد کرده ايد (تائيد تلفن ثابت) با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سايت شويد.
در غير اين صورت براي تاييد اکانت خود جهت تحويل گرفتن کد از خريد سوم به بعد شما و فعال سازي پنل تخفيف جهت کاهش قيمت ها به لينک تائيد خودکار تلفن ثابت مراجعه کنيد .

نکته: براي تائيد اکانت (تائيد تلفن ثابت) خود به صورت خودکار از لينک تائيد خودکار تلفن ثابت اقدام کنيد. جهت آموزش تائيد خودکار تلفن ثابت به لينک آموزش تائيد خودکار تلفن ثابت مراجعه کنيد.

جهت خرید گیفت کارت اوریجین origin یا خرید کش کارت اوریجین ( ea cash card ) :

نام کاربري و رمز عبور خود را وارد کرده و روي دکمه ورود کليک کنيد.

اوریجین کارت خود را در این مرحله انتخاب نمایید :

خرید گیفت کارت اوریجین

برای خرید اوریجین کارت یا کش کارت اوریجین با کلیک روی تصویر اوریجین می توانید بسته به نیاز خود خرید کش کارت 20 دلاری امریکا (خرید ea cash card ) یا خرید کش کارت 60 دلاری امریکا ( خرید ea cash card ) را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب گيفت کارت origin مورد نظر و تعداد آن ، به قسمت پرداخت می رويد. درگاه مورد نظر را انتخاب کنيد ، کد امنيتی را زده به صفحه پرداخت بانک می رويد.

پس از پرداخت از درگاه بانکی به شما فاکتوری داده می شود و کد گيفت کارت شما رو به روي تحويل نوشته شده است.
در عين حال ايميل خريد از فروشگاه گيفت کارت هم برای شما ارسال می شود.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

نکته: در صورتي که اکانتتان را تائيد کرده باشيد در قسمت گزارش خرید تمامی کدهای خريداری شده خود را می توانيد مشاهده نماييد.

لازم به ذکر است اوریجین کارت با اعتبارهای زیر و از کشورهای امریکا و انگلیس در سایت گیفت کارت موجود می باشد.

خرید اوریجین کارت 20 دلاری ، خرید اوریجین کارت 60 دلاری

خرید گیفت کارت 10 پوندی اوریجین انگلیس ، خرید گیفت کارت 15 پوندی اوریجین انگلیس ،
خرید گیفت کارت 20 پوندی اوریجین انگلیس ،خرید گیفت کارت 25 پوندی اوریجین انگلیس ،
خرید گیفت کارت 30 پوندی اوریجین انگلیس ، خرید گیفت کارت 40 پوندی اوریجین انگلیس ،
خرید گیفت کارت 50 پوندی اوریجین انگلیس

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...