نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت چگونه است؟

در این قسمت از آموزش ها با نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت با شما هستیم.

برای خرید از سایت گیفت کارت ابتدا باید در سایت عضو شوید. مراحل عضویت به سادگی در سایت انجام میگیرد. به دلیل سوالاتی که برخی از کاربران در مورد نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت داشته اند مراحل ثبت نام در سایت و نحوه خرید از سایت گیفت کارت را به صورت تصویری برای شما آماده کرده ایم.

مراحل ثبت نام در سایت گیفت کارت بسیار ساده بوده و سریعا انجام می گیرد.

برای خرید انواع گیفت کارت از سایت لازم است ابتدا در اولین سایت فروش اینترنتی گیفت کارت در ایران ، سایت گیفت کارت عضو شوید. برای این منظور به لینک ثبت نام در سایت مراجعه نمایید. در صورتی که قبلا عضو این سایت بوده اید و حساب کاربری دارید می توانید از قسمت ورود ، به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید عضویت خود را در سایت به درستی انجام دهید.

عضویت در سایت  Giftcard.ir به سادگی و در مدت بسیار کوتاهی انجام می پذیرد.

  1. ابتدا در سایت مطابق تصویر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

2. پس از کلیک روی لینک ثبت نام وارد صفحه زیر می شوید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

در این قسمت اطلاعات درخواست شده زیر را به درستی وارد کنید.

  • نام و نام خانوادگی : نام و نام خوانوادگی خود را الزاما باید فارسی وارد نمایید.
  • تلفن همراه : شماره تلفن همراه خود را حتما به صورت انگلیسی و بدون 0098 وارد کنید (مثال 09121234567)
  • تلفن ثابت : شماره تلفن ثابت خود را به صورت انگلیسی و با کد شهر و بدون هرگونه خط فاصله(-) به صورت 11 رقم وارد نمایید.(مثال 03141234567)

نکته: برای تایید شماره ثابت شما در آینده و پس از خرید سوم ، با تلفن ثابتی که ثبت کرده اید تماس گرفته می شود و در صورت اشتباه بودن شماره ثابت نمی توانید کد خریداری شده را تحویل بگیرید. در صورت عدم تائید شماره ثابت پس از خرید سوم ، سایت کدی را به شما تحویل نخواهند داد.

  • ايميل : ایمیل خود را وارد کنید. دقت کنید این ایمیل همان یوزر شما در سایت محسوب می شود و هر محصول خریداری شده به این ایمیل برای شما ارسال می گردد.
  • کلمه رمز : یک رمز برای یوزر خود در نظر بگیرید.
  • تکرار کلمه رمز : رمز خود را مجددا وارد کنید.
  • کد امنیتی : کد امنیتی را در این جا وارد نمایید.
  • قوانین سایت را با دقت بخوانید. تائید شماره ثابت در این سایت الزامی می باشد.
  • و در آخر با تائید گزینه قوانین را قبول دارم روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

   3. پس از پایان مراحل ثبت نام با صفحه زیر مواجه می شوید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

با دریافت پیغام بالا روی لینک ورود به سایت کلیک کنید . در این مرحله ثبت نام در سایت گیفت کارت با موفقیت به پایان رسیده است.

پس از ورود به سایت مانند تصویر زیر به مرحله تائید شماره موبایل وارد می شوید. کد تائید مورد نیاز این مرحله برای شما به صورت پیامک ارسال می گردد. کدی را که دریافت کرده اید را در قسمت مشخص شده وارد کنید و دکمه بررسی کد را بزنید.

نحوه خرید از سایت گیفت کارت

بعد از وارد کردن کد تائید و فشردن دکمه بررسی کد در صورتی که کد را به درستی وارد کرده باشید پیغام تایید شماره موبایل خود را دریافت می کنید.

نحوه خرید از سایت گیفت کارت

پس از این مرحله به سایت وارد شوید و ادامه خرید خود را انجام دهید.

جهت اعمال تخفیف بر روی حساب کاربری تان و بنا بر قانون پلیس فتا جهت خرید گیفت کارت ، از خرید سوم تان نیاز است که شماره ثابت شما تایید شود .

برای تائید شماره ثابت خود به صورت خودکار مراحل زیر را دنبال کنید.

مانند تصویر از قسمت ورود ، وارد حساب کاربری خود در سایت گیفت کارت شوید.

نحوه خرید از سایت گیفت کارت

1. ابتدا از بالای پنل کاربری خود در سایت گیفت کارت ، وارد قسمت گزارش خرید شوید.

2. پس از آن وارد صفحه زیر می شوید. روی تائید تلفن ثابت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

3. در این قسمت گفته شده که جهت تائید خودکار و سریع شماره تلفن ثابت خود کلیک کنید. پس از کلیک روی دکمه مربوطه با صفحه زیر رو به رو می شوید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

4. اگر آماده دریافت تماس تلفنی هستید (مطابق تصویر) روی گزینه بله تماس گرفته شود کلیک کنید. در این صورت تلفن شما زنگ خواهد خورد و کد تائید برای شما خوانده می شود. کد خوانده شده را در قسمت (کد تائید) وارد کنید و بررسی کد را کلیک کنید.

5. اگر کد خوانده شده را درست وارد کرده باشید در این صورت وارد صفحه زیر شده و با پیغام تائید تلفن ثابت شما انجام شد روبه رو می شوید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

با تائید شماره ثابت خود به صورت خودکار پنل تخفیف برای شما فعال می شود. برای مشاهده کاهش قیمت ها پس از تائید شماره ثابت ، از حساب کاربری خود خارج شوید و مجددا log in کرده و قیمت ها را مقایسه نمایید.

ویرایش و تغییر شماره تلفن ثابت

نکته: در صورتی که در محل کارتان هستید و می خواهید شماره ثبت شده قبلی را ویرایش کنید یا به هر دلیلی به شماره قبلی دسترسی ندارید می توانید آن را ویرایش کرده و منتظر تماس با شماره وارد شده باشید تا سریعا بعد از ثبت شماره ثابت به صورت خودکار با شما تماس گرفته شود.

برای این امر به مرحله 3 برگردید و روی قسمت تائید تلفن ثابت کلیک کرده و در صفحه باز شده برای تائید شماره ثابت ، گزینه ویرایش را کلیک نمائید. با این کار وارد صفحه زیر می شوید. شماره ثابت مورد نظر خود را وارد کرده و گزینه ثبت شماره را انتخاب نمایید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

شماره ثابت خود را در کادر مشخص شده وارد کرده و کلید ثبت شماره را بزنید. با زدن کلید ثبت شماره با صفحه زیر روبه رو می شوید . در این صفحه نیز با انتخاب تائید خودکار و سریع شماره ثابت می توانید اکانت خود را تائید کرده و شاهد کاهش قیمت ها باشید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

عملیات ثبت نام در سایت گیفت کارت و ثبت یا ویرایش شماره ثابت شما با موفقیت به پایان رسید.

با گیفت کارت خریدی امن و با اطمینان را تجربه کنید.


آموزش و نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت ٬‌ثبت نام در سایت گیفت کارت ٬‌ آموزش ثبت نام در سایت گیفت کارت ٬ نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت ٬ نحوه ثبت نام ٬ چگونه در سایت گیفت کارت ثبت نام کنم