گیفت کارت چیست؟

 اگر بخواهیم به طور روشن و واضح مفهوم گیفت کارت را توضیح دهیم باید بگوییم گیفت کارت همان طور که از نام آن هم مشخص است نوعی کارت هدیه است دقیقا مانند کارت های هدیه ای که از بانک میگیریم و برای هدیه دادن به عزیزانمان از آن استفاده می کنیم و معمولا برای خرید بازی و یا اپلیکیشن از آن ها استفاده می شود.

اما در مورد این که روش استفاده از این گیفت کارت ها به چه صورت است با ید بگوییم این گیفت کارت ها دارای اعتبار مجازی هستند یعنی شما مبلغ داخل این کارت را نمی توانید به کارت دیگری انتقال دهید یا از کارت دیگری به این گیفت کارت مبلغی را واریز نمایید.

معمولاً گیفت کارت ها به صورت مجازی یعنی به صورت اعتبار پولی در اکانت شما با وارد کردن کد گیفت کارت شارژ می شوند اینجاست که با اعتباری که در داخل اکانت خود با شارژ کد گیفت کارت به دست آورده اید می توانید بعضا برای خرید کالاهای فیزیکی و دانلود کالاهای دیجیتالی مانند اپلیکشن ، کتاب، برنامه ، فیلم و موسیقی که معمولاً از طریق استور مربوطه قابل دانلود می باشند استفاده کنید . در برخی موارد می توانید از سایت های خارجی کالاهای فیزیکی هم خریداری کنید.

خرید از استور ایتونز ( خرید گیفت کارت ایتونز اپل ) ، خرید از استور گوگل ( خرید گیفت کارت گوگل ) ، خرید از استور امازون

خرید از استوری های مختلف به این صورت است که به عنوان مثال برای خرید اپلیکیشن و برنامه های مربوط به اپل و آیفون از استور آیتونز یا اپ استور با خرید گیفت کارت ایتونز اپل انجام می پذیرد. اگر نیاز به خرید از استور گوگل پلی داشتید باید با گیفت کارت گوگل پلی خرید خود را انجام دهید. به همین ترتیب برای خرید از استور مایکروسافت و ایکس باکس از گیفت کارت مایکروسافت و ایکس باکس ، خرید از آمازون با گیفت کارت آمازون و برای خرید از سونی با استفاده از گیفت کارت پلی اسیتشن می توانید خریدهای خود را انجام دهید .

پس به این ترتیب دانستیم که برای خرید از هر استور و فروشگاهی باید گیفت کارت مورد نظر همان استور را برای خرید انتخاب نمایید.

همچنین برای پرداخت هایی که گیفت کارت خاصی برای آن وجود ندارد می توانید از گیفت کارت ویزا ، مستر و ویزای مجازی نیز استفاده نمایید.

در اینجا لازم است به معرفی سایت گیفت کارت www.GiftCard.ir بپردازیم.

سایت گیفت کارت اولین فروشگاه اینترنتی جهت خرید گیفت کارت در ایران بوده که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و همچنین اولین وب سایت وارد کننده ویزا کارت امریکا  (Visa Card)، مستر کارت امریکا (Master Card)  و امریکن اکسپرس یا (Amex) در ایران می باشد.

در اولین سایت فروش اینترنتی گیفت کارت در ایران می توانید تمامی گیفت کارت های زیر با اطمینان از اصل و معتبر بودن تمامی آن ها خرید خود را انجام دهید.

خرید گیفت کارت نت فلیکس ، خرید گیفت کارت ایتونز انگلیس ، خرید گیفت کارت اپل ، خرید گیفت کارت گوگل پلی ، خرید گیفت کارت استیم ، خرید گیفت کارت پلی استیشن PSN ،خرید گیفت کارت پلی استیشن PS4 ، خرید گیفت کارت پلی استیشن PS Pro ، خرید گیفت کارت پلی استیشن PS ، خرید گیفت کارت استیم ولت ، خرید گیفت کارت امازون ، خرید گیفت کارت اسپاتیفای ، خرید ویزا کارت ، خرید مستر کارت ، خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس ، خرید گیفت کارت اوریجین ، خرید گیفت کارت ایکس باکس ، خرید گیفت کارت ایکس باکس لایو ، خرید گیفت کارت ایکس باکس وان ، خرید گیفت کارت ایکس باکس 360 ، خرید گیفت کارت گلد ایکس باکس ، خرید گیفت کارت ایتونز اپل

آشنایی با انواع گیفت کارت

جهت خرید گیفت کارت کلیک کنید