ماین کرافت چیست

ماین کرافت یا ماین کرفت MineCraft بازی ویدئویی تولید شده توسط طراحان بازی سوئدی بود که بعد ها توسعه و انتشار این مجموعه بازی توسط شرکت موجانگ صورت گرفت.

نسخه پی سی بازی ماینکرفت MineCraft برای کامپیوتر به صورت عمومی در ۱۷ می ۲۰۰۹ با عنوان نسخه آلفا منتشر شد. همچنین نسخه‌ای از ماین کرافت اندروید در ۷ اکتبر منتشر شد. نسخه آی‌اواس بازی و همچنین ماین کرفت پلتفرم ها برای ایکس باکس و ایکس باکس 360 و نیز نسخه پرطرفردار در موبایل تحت عنوان پاکت Minecraft Pocket Edition ارائه شده است تمامی نسخه‌های ماین کرفت MineCraft به روزرسانی‌های دوره‌ای دریافت می‌کنند که برای دانلود بازی ماین کرافت می توانید از طریق AppStore اپل آیتونز یا گوگل پلی اقدام کنید.

جنبه های سازنده و خلاق بازی ماین کرافت این امکان را به بازی کنندگان در جهت ساختمان سازی با جعبه ها و باکس های مکعبی شکل در محیط سه بعدی بازی می دهد.

دیگر فعالیت های جذابی که در بازی گنجانده شده شامل اکتشاف و جستجو در ماین کرافت، جمع آوری منابع در بازی، مهارت در بازی و در نهایت مبارزه در بازی ماین کرفت MineCraft می باشد.

خرید گیفت کارت ماین کرافت

بازی ماین کرافت را می توان به چند صورت گیم پلی متفاوت بازی کرد مثل survival mode، که در آن شما باید مصالح و منابع را جهت ساخت و ساز دنیای خود به دست آورید و زنده بمانید، گیم پلی دیگر بازی ماین کرافت Creative mode می باشد که بازیگر دارای منابع نامحدود می باشد (حالت خلاقانه) که قابلیت پرواز هم دارد، همچنین گیم پلی دیگری به نام adventure mode دارد که Minecraft را شبیه به بازی های ماجرا جویی و مرحله ای تبدیل می کند که نقشه ها و مراحلی است که توسط دیگر بازی کنندگان این بازی مشهور ساخته شده است.

و در نهایت یک حالت Spectator mode هم در این بازی سرگرم کننده می باشد که قابلیت پرواز بر کلیپ ها و بلاک ها دارد که قادر به قرارگیری یا تخریب هیچ شیئ را ندارید.

اگر به این بازی جذاب علاقه مند هستید برای استفاده از آن نیاز به گیفت کارت ماین کرافت دارید. همچنین می توانید از آموزش ساخت اکانت ماین کرافت Mine Craft و نحوه استفاده از گیفت کارت ماین کرفت Mine Craft نیز استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر از گیفت کارت ماین کرافت