آموزش استفاده از گیفت کارت امریکن اکسپرس

کارت هدیه ی امریکن اکسپرس را می توان در تمامی سایت هایی که درگاه پرداخت این کارت را دارند استفاده کرد . ولی تنها یک محدویت سد راه شماست و آن هم این است که این کارت را فقط و فقط در سایت هایی امریکایی می توانید استفاده کنید. در این صورت باید توجه داشته باشید که با گیفت کارت امریکن اکسپرس نمی توانید از سایت های انگلیسی خرید کنید.

استفاده از گیفت کارت های امریکن اکسپرس کار مشکلی نیست و دقیقا مانند کارت های بانکی خودمان عمل می کند. شماره ی کارت / تاریخ انقضا / رمز عبور یا همان CVC , CVV , CVV2

برای خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس یا خرید گیفت کارت Amex می توانید به سایت Giftcard.ir مراجعه نمایید. گیفت های امریکن اکسپرس در سایت گیفت کارت ، اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران با مبالغ زیر موجود می باشد:

  • گیفت کارت امریکن اکسپرس 25 دلاری (تحویل ۷۲ ساعته)
  • گیفت کارت امریکن اکسپرس 50 دلاری (تحویل ۷۲ ساعته)
  • گیفت کارت امریکن اکسپرس 100 دلاری (تحویل ۴۸ ساعته)
  • گیفت کارت امریکن اکسپرس 200 دلاری (تحویل ۴۸ ساعته)
  • گیفت کارت امریکن اکسپرس 500 دلاری (تحویل ۴۸ ساعته)
  • گیفت کارت امریکن اکسپرس با قیمت دلخواه شما موجود است

پس از خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس یا خرید گیفت کارت Amex با پشتیبانی در ارتباط باشید و درخواست اسکن گیفت کارت امریکن اکسپرس خود را بنمایید. تمامی اطاعات مربوط به کارت را می توانید بر روی کارت مشاهده نمایید .

در عین راحتی هنگام خرید با گیفت کارت امریکن اکسپرس رعایت چند نکته الزامی است.

اصلی ترین و کلیدی ترین قسمت استفاده از آی پی امریکاست. به خاطر داشته باشید که شما به هیچ عنوان نمی توانید با IP ایران با این کارت خریدی داشته باشید . پس از بررسی آی خود پی اقدام به خرید نمایید .

بعد از مراجعه به سایت فروشنده در قسمت پرداخت شما گزینه ی امریکن اکسپرس را انتخاب می کنید و سپس اطلاعات کارت خود را وارد می کنید . بعد از این که اطلاعات خود را وارد کردید وارد دومین بخش مهم استفاده از گیفت کارت می شوید که دادن آدرس صحیح و معتبر امریکاییست. می توانید برای برداشتن ادرسی موثق و درست به گوگل مپ مراجعه نمایید . آموزش استفاده از گوگل مپ

بعد از وارد کردن آدرس و زیپ کد مبلغ خرید از حساب شما کسر خواهد شد و خرید با موفقیت ثبت می شود . اگر هنگام استفاده از کارت امریکن اکسپرس خود نکات ذکر شده ی بالا را رعایت نکردید امکان بسته شدن حساب شما هست و این سایت هیچ گونه مسولیتی در زمینه بسته شدن اکانت شما را نمی پذیرد. قابل ذکر است که امکان خطا در کارت های بانکی صفر درصد است . تنها گیفت کارت هایی که با آن هنگام خرید به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد کارت های بانکی هستند.

بعضی از این کارت ها قبل از استفاده نیاز به اکتیو یا فعال شدن دارند که از طریق لینک پشتیبانی که پشت کارت نوشته شده است می توانید گیفت کارت خود را Active نمایید .