تروفی های ps4 ٬ کاربرد و ویژگی های آن

تروفی های ps4 ٬ پلی استیشن 4 و گسترش آن

سازندگان و سرمایه گذاران پلی استیشن پس از بحث و گفتگو به این نتیجه رسیدند که بخش های جدیدی به PS4 اضافه کنند تا بتواند پیشرفتی باشد برای توسعه و رقابت با سایر کنسول های دیگر به ویژه کنسول ایکس باکس.

دستگاه ایکس باکس از لحاظ عملکرد و گرافیک بصری از پلی استیشن کمی برتری دارد به همین دلیل بازیکنان حرفه ای و با تجربه به دنبال نسخه هایی می گردند که از جهت کیفیتی بسیار پیشرفته باشد.

بنابراین توسعه دهندگان PS4 برای بالا بردن سطح کیفیت خدمات پلی استیشن ٬ نه تنها نوعی امکانات سرگرمی و تفریحی جذاب و جدید برای کاربران خود ارائه دادند، بلکه توانسته اند نسبت به رقبای خود پیشی گیرند و کنسول خود را به عنوان برترین کنسول ارائه شده در جهان معرفی کنند.

برنامه Sony Rewards در پلی استیشن

برنامه Sony Rewards PS4 در ابتدای عرضه ی خود عملکرد ضعیفی داشته به همین دلیل خیلی مورد استقبال کاربران قرار نگرفته است .

اما پس از تشکلیل کنگره در رابطه با نوع عملکرد آن و همچنین ایجاد ایده های جدید در برنامه ، تغییراتی در آن حاصل شد که توانست توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

تروفی های پلی استیشن 4 و ویژگی های آن :

تروفی های ps4 و کاربرد آن 1

تروفی ps4 یا Trophy ps4یکی از اجزای ساختگی در کنسول پلی استیشن است که از رنگ های متعددی تشکیل شده اند و هر کدام از رنگ ها بر اساس نتیجه عملکرد کاربر مفهوم و معنی خاصی را نشان می دهد. علاوه بر آن قابلیت دسته بندی تروفی های شبیه به هم را دارد.

هر تروفی برای علامتی در نظر گرفته شده است که با رنگ های مخصوص به خود نمایش داده می شود. به عنوان مثال رنگ زرد به قسمت داستانی مربوط می شود یا علامت های 4 نقطه در Trophy نشان دهنده ی آسانی یا سختی کار است ؛ هر چه این نقطه ها پر رنگ شوند تروفی سختی پیش رو خواهید داشت و هر چه خالی بماند تروفی ساده تر است.

بازی های سال 2018 برای ps4

 تبدیل تروفی های PS4 به پول واقعی :

اوایل با تروفی ps4 تنها می توانستند بازی از پلی استیشن تهیه کنند اما پس از گذر زمان سرویس جدیدی به پلی استیشن اضافه شد که قادر هستید با تروفی های پلی استیشن 4 برای دریافت پول اقدام کنید.

ارزش مالی هر تروفی بر مبنای پوینت در نظر گرفته شده که هر هزار پوینت معادل 10 دلار اعتبار در پلی استیشن است. توانایی جمع آوری پول زیاد در پلی استیشن باعث شده بازیکنان علاقه بیشتری نسبت به دریافت تروفی های پلاتینیوم بازی ها از خود نشان دهند زیرا هر چه تروفی بیشتر کسب کنید پول بیشتری دریافت خواهید کرد.

هر تروفی پلی استیشن 4 ارزش مالی متفاوتی دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد :

تروفی های ps4 و کاربرد آن 2

  • 100 تروفی نقره برابر با 100 پوینت
  • 25 تروفی طلا برابر با 250 پوینت
  • 10 تروفی پلاتینیوم برابر با 1000 پوینت

کاربرد تروفی های ps4 :

به مقدار تروفی هایی که از پلی استیشن بدست می آورید می توانید آن ها را به پول نقد تبدیل کنید و داخل حساب کاربری پلی استیشن خود شارژ کنید.

و با استفاده از اعتبار اکانت ps4 قادر هستید هر برنامه و بازی که می خواهید از فروشگاه پلی استیشن خرید کنید.

دریافت امتیازات تروفی ps4 و تبدیل آن به پول نقد فقط مختص کاربران ایالات متحده آمریکا می باشد. بنابراین برای بهره مند شدن از این فرصت طلایی می توانید آی پی خود را روی آمریکا تنظیم کنید.

علت خوشحالی کاربران از جمع آوری تروفی چیست؟

گیمرها می توانند با جمع آوری امتیازاتی که تروفی به آنان می دهد از استور پلی استیشن ٬ محصولات و بازی های ویدیویی جذاب تهیه کنند اما در طی روند جمع آوری تروفی ، یک نکته منفی به چشم می خورد آن هم این است که متاسفانه بدست آوردن تروفی ps4 برای کاربران در الویت قرار گرفته و از جذابیت و هیجان بازی کاسته است.

خرید بازی های پلی استیشن

نحوه استفاده و دریافت تروفی از شبکه پلی استیشن :

برای دریافت برنامه ای که سونی در جهت امتیازدهی و پاداش برای کاربران خود در نظر گرفته است ابتدا باید در سایت رسمی سونی ثبت نام کنید.

جهت ثبت نام و عضویت وارد وب سایت رسمی جوایز سونی شوید. همانطور که گفته شد هر تروفی ارزش مالی متفاوتی دارد.

بد نیست بدانید این سرویس از شرکت سونی، در حال حاضر فقط برای کاربران آمریکایی قابل استفاده است.

باز هم در مورد تروفی های ps4 پلی استیشن برای شما عزیزان صحبت خواهیم کرد …