پرفکت مانی perfect money

شما اینجا هستید :>>پرفکت مانی perfect money چیست؟

پرفکت مانی perfect money چیست؟

پرفکت مانی perfect money چیست؟

پرفکت مانی یک حساب بانکی اینترنتی است که کار با آن بسیار آسان است. پول الکترونیکی پرفکت مانی (PerfectMoney) از سال ۲۰۰۷ در پاناما فعالیت خود را آغاز نموده است.

Perfect Money برای حساب های تجاری و برای حساب های شخصی کاربرد دارد.

حتما بخوانید : خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

پرفکت مانی برای ایران :

این بانک دارای زبان فارسی است و این حساب اینترنتی همانند وب مانی از جمله سایت هایی است که تا به حال قوانین تحریمی را در قبال ایرانی ها اعمال نکرده و از محبوبیت بالایی در کشور ما برخوردار است.

پرفکت مانی perfect money برای ایران امکانات زیادی فراهم آورده است از جمله زبان فارسی جزء مترجم های موجود روی این سایت است و چند وب سایت ایرانی به عنوان exchanger این پول (تبدیل کننده ی پول پرفکت مانی ) بر روی سایت perfect money معرفی شده است.

پرفکت مانی perfect money برای ایران لوگوی بسیار زیبای کشورمان را در پیج فارسی خود قرار داده است.

perfect money

مشاهده صفحه فارسی

Perfect Money کدام ارزها را پشتیبانی می کند؟

حساب هر کاربر از نوع چند ارزی است. هر حساب به 4 حساب ارزی مختلف تقسیم‌ شده است:

● USD ‏ دلار آمریکا

● EUR‏  یورو

● GOLD‏ طلا

● Bitcoin‏ بیت کوین ( کسب اطلاعات بیشتر در مورد bitcoin )

برای اینکه مشتری Perfect Money شوید ، باید در سایت اصلی ثبت نام کرده و حساب باز کنید.

 برای واریز پول به پرفکت مانی  (شارژ پرفکت مانی) یا برداشت پول از پرفکت مانی perfect money و تبدیل ارز الکترونیک پرفکت مانی به پول واقعی شما چند راه حل انتخابی دارید:

۱. حواله ی بانکی :

شما با ارائه مشخصات حساب خود در Perfect Money به شرکای خود امکان واریز پول به پرفکت مانی و همچنین برداشت پول از پرفکت مانی توسط شرکا و یا خودتان را دارا می شوید.

2.  ووچر پرفکت مانی یا e-voucher :

می توان به عنوان گیفت کارت پرفکت مانی از آن یاد کرد که مانند کارت های آماده ای است که بدون نیاز به باز کردن حساب می توانید واریز پول به پرفکت مانی را انجام دهید. ووچر پرفکت مانی از سایت های مختلفی قابل خریداری است و اصلا نیازی به داشتن حساب برای خرید یا استفاده از آن ندارید.

ووچر پرفکت مانی کد مخصوصی است که شما می توانيد از آن جهت پر کردن هر حسابی در سيستم Perfect Money استفاده کنيد.

مزیت اصلی ووچر پرفکت مانی امکان جا به جایی بین شما و اشخاص ثالثی است که بدون پرداخت کارمزد پرفکت اقدام به استفاده از خدمات سایت های مربوطه می نمایند.

3.  کارت های اعتباری همچون visacard:

امکان خريد prepaid در اینترنت بدون خروج از حساب خود در Perfect Money account وجود دارد. بطور مثال شما می توانيد به منظور داشتن خرید اینترنتی مطمئن و امن ٬ کارت های پيش پرداخت شده ای همچون  Visacard و … را خريد نمایید. 

 4شرکای تبدیل کننده دارای مجوز :

برای برداشت پول از پرفکت مانی و یا واریز پول به پرفکت مانی و تبدیل آن به پول واقعی سیستم هایی همچون بانک western Union  و Money Gram  و … این امکان را فراهم کرده اند .

خرید و سرمایه گذاری ارز های دیجیتالی


خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت ٬ خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت ٬ خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام ٬ ووچر پرفکت مانی چیست ٬ فروش ووچر ٬ خرید شارژ پرفکت مانی ٬ فروش پرفکت مانی ٬ ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت ٬ دریافت کد ووچر مانی ٬ پرفکت مانی بدون احراز هویت ٬ سایت خرید ارز الکترونیکی بدون احراز هویت ٬ خرید پرفکت مانی ارزان ٬ خرید و فروش ووچر پرفکت مانی ٬ خرید کد ووچر

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...

لطفا نظر بدهید

اطلاعات تماس

ساعات تماس تلفنی با پشتیبانی سایت گیفت کارت از ساعت 8 صبح الی 5 بعدازظهر می باشد.

تماس با پشتیبانی

در ساعات غیر اداری از طریق تلگرام پشتیبانی و با تاخیر پاسخ گوی شما عزیزان هستیم.

شماره تماس با تلگرام پشتیبانی

شماره تلگرام پشتیبانی: 09123179060