پلاس ۱۴ روزه رایگان

پلی استیشن پلاس ۱۴ روزه

همه ی کاربران پلی استیشن اطلاع دارند برای انجام بازی های آنلاین PS4 نیاز به خرید گیفت کارت های پلی استیشن پلاس است و بدون داشتن گیفت کارت پلاس امکان استفاده از بازی های انلاین پلاس را ندارید.

در این بخش می خواهیم شما را با نحوه ی دریافت پلاس 14 روزه رایگان پلی استیشن آشنا کنیم.

قبل از شروع یادگیری و چگونگی نحوه دریافت پلی استیشن پلاس 14 روزه رایگان باید این نکته را در نظر داشته باشید که تنها یک مرتبه می توانید از پلاس 14 روزه رایگان استفاده کنید ، پس قطعا برای استفاده ی مجدد از پلاس 14 روزه رایگان باید اکانت جدید بسازید.

برای دریافت پلاس 14 روزه رایگان پلی استیشن ابتدا یک ایمیل بسازید و شروع به ساخت اکانت جدید کنید. برای ساخت حساب کاربری جدید پلی استیشن از آموزش زیر استفاده کنید.

آموزش ساخت اکانت پلی استیشنPS4

بعد از ساخت اکانت PS4 وارد ایمیل خود شوید و روی لینک وریفای ارسال شده از سمت سونی کلیک کنید. سپس مجددا وارد اکانت خود شوید و در بخش Account Management در بالای صفحه همان طور که در تصویر هم مشخص شده روی Update Account کلیک کنید.

  • در بخش بعدی باید یک آنلاین آیدی برای اکانت خود انتخاب کنید.

  • این قسمت یک نام برای خود انتخاب کنید . همچنین باید یک سوال امنیتی را از بین سوالات موجود در لیست انتخاب کنید و یک پاسخ هم برای انتخاب کنید.

سپس دکمه ی Continue را کلیک کنید.

  • آدرس ، کد پستی و زیپ کد درخواست شده را وارد کنید و دکمه ی Continue را کلیک کنید. دقت کنید مطابق با کشوری که انتخاب نموده اید اطلاعات درخواستی را وارد کنید.
  • در صفحه ی بعدی بدون این که چیزی وارد کنید دکمه ی No را بزنید تا به مرحله ی بعدی بروید.
  • در اخر روی دکمه ی finish کلیک کنید.

با انتخاب دکمه ی finish به برگه ی بعدی هدایت می شوید که پیغام تایید اکانت پلی استیشن را به شما داده است، در همین صفحه از بالای صفحه تب Account را انتخاب کنید و در منوی سمت چپ روی گزینه Wallet کلیک کنید سپس برای فعال سازی پی پال ، مطابق تصویر دکمه ی Add pay pal را انتخاب کنید.

بعد از ساخت اکانت پلی استیشن به سایت Pay pal مراجعه کنید و یک اکانت بسازید. برای ساخت اکانت در Paypal باید ریجن کشور با ریجن اکانت پلی استیشن یکسان باشد.

در بخش بعدی باید اطلاعات درخواست شده را وارد نمایید. قبلا در این بخش از اطلاعات حساب کاربری فیک برای پی پال استفاده می شد اما اکنون این روش دیگر در دسترس نیست و باید از حساب کاربری واقعی استفاده نمایید.

کلیک کنید : اکانت پلاس هکی ؛ اکانت پلاس هکی ps4

در صورتی که حساب کاربری پی پال دارید ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و دکمه ی Next را بزنید.

در غیر این صورت می توانید از سایت هایی که این کار را برای شما انجام می دهند کمک بگیرید.

نکته : دقت کنید که برای انجام تمامی مراحل باید آی پی خود را به IP غیر از ایران تغییر دهید.

اگر اطلاعات حساب پی پال را درست وارد کرده باشید پس از تکمیل اطلاعات با صفحه ی زیر رو به رو می شوید. همان طور که در تصویر هم مشخص است حساب پی پال به اکانت اضافه شده است.

  • اکنون با حساب کاربری پلی استیشن که ساختید وارد اکانتتان شوید و از بالای صفحه مطابق تصویر در قسمت جستجو عبارت ps plus را وارد کنید .
  • از لیست باز شده گزینه ی PS Plus 14 – day trial را انتخاب کنید.

  • اکنون در سمت چپ صفحه ، گزینه ی Suscribirse را انتخاب کنید.

دکمه ی confirm purchase را کلیک کنید.

سپس در اکانت خود به قسمت Dashboard بروید و در پایین صفحه ، تب media گزینه ی پلاس 14 روزه را انتخاب کنید.

با انتخاب پلاس 14 روزه وارد صفحه ی زیر می شوید.

مشاهده می کنید که پلاس 14 روزه ی شما فعال شده است. در این بخش بهتر است دکمه ی Cancel Automatic Renewal را انتخاب کنید.

پلاس 14 روزه رایگان شما با موفقیت فعال شد. با پلاس 14 روزه رایگان PSN می توانید بازی های رایگان پلاس پلی استیشن را نیز دریافت کنید. به عنوان مثال بازی MAFIA III را می توانید از بین بازی های موجود به صورت رایگان انتخاب و بازی کنید.


گیفت کارت پلی استیشن پلاس ٬ پلی استیشن پلاس ۱۴ روزه ٬ دریافت پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬ پلاس 14 روزه رایگان ٬ ساخت پلاس ۱۴ روزه رایگان
چگونه پلاس ۱۴ روزه بگیریم ٬ گیفت کارت پلی استیشن پلاس ٬ پلی استیشن پلاس ۱۴ روزه ٬ دریافت پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬ پلاس 14 روزه رایگان
ساخت پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬ پلی استیشن پلاس ۱۴ روزه ٬ پلاس 14 روزه رایگان ٬ گیفت کارت پلی استیشن پلاس ٬ چگونه پلاس ۱۴ روزه بگیریم
آموزش گرفتن پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬ نحوه گرفتن پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬ آموزش دریافت پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬ روش گرفتن پلاس ۱۴ روزه رایگان
دریافت پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬ ساخت پلاس ۱۴ روزه رایگان ٬

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...