ویزا کارت هک شده

همان طور که در بخش های قبلی نیز در مورد ویزا کارت و مستر کارت صحبت کردیم می دانید که شرکت ویزا کارت یک شبکه مالی بین المللی است که وظیفه ی تبادلات و خدمات مالی الکترونیکی را برعهده دارد.

شما با گیفت کارت ویزا یا ویزا کارت می توانید از تمام فروشگاه های آنلاینی که ویزا دبیت را برای پرداخت هزینه محصول خود می پذیرند خرید کنید.

این کارت برای خدمات خودپرداز ، دستگاه پوز فروشگاه ها و خرید های فیزیکی استفاده می شود اما متاسفانه در ایران تنها می توان از آن برای خریدهای آنلاین و در سایت های امریکایی استفاده کرد که البته این امر فقط با IP غیر از ایران امکان پذیر می باشد.

صدور آنی مستر کارت و ویزا کارت معتبر

هک ویزا دبیت یا هک ویزا کارت :

مشکلی که هنوز توسعه دهندگان ویزا دبیت نتوانسته اند به صورت کامل و جامع به آن رسیدگی کنند حفظ امنیت کامل ویزا کارت در برابر سارقان و هکرهای ماهر است که ظرف چند ثانیه قادر هستند تمام اطلاعات کارت شما را هک کنند.

مشکل اینجاست که وقتی رمز عبور به صورت مکرر و به طور همزمان پشت سر هم از طریق چند سایت مختلف تکرار شود نه تنها سیستم امنیتی ویزا کارت ، بلکه صاحب حساب و حتی بانک نیز متوجه این مسئله نمی شوند به همین خاطر این فرصت را برای سارق ایجاد می کند که بدون ترس از شناخته شدن با خیال راحت رمزهای عبور متعددی را آزمایش کند.

عدم امنیت در نگهداری اطلاعات ویزا کارت باعث شده هک دبیت کارت ها زیاد شود که این نا امنی ها در ویزا دبیت باعث ناراحتی و نگرانی بسیاری از خریداران ویزا کارت شده است.

ویزا کارت هک شده

نرم افزار هک ویزا کارت

نحوه هک کردن ویزا کارت

نرم افزار مخصوصی برای هک ویزا کارت طراحی شده که با استفاده از این ابزار ، هکرها قادرند تمام اطلاعات ویزا کارت صاحب حساب را تنها در 6 ثانیه هک و جمع آوری کنند.

برای مثال در بانک Tescoدر انگلستان حساب بسیاری از مشتریان با استفاده از این نرم افزار توسط هکرهای ماهر مورد حمله قرار گرفته و تمام اطلاعات آنان بدون توجه کارکنان بانک و صاحبان حساب به سرقت رفته و حسابشان کاملا خالی شده است.

این نرم افزار به قدری قدرتمند است که همه ی راه های نفوذ برای فهمیدن صاحبان حساب و مسئولان بانکی جهت لو رفتن اطلاعات را نیز بسته است.

نکته: محققان دانشگاه نیوکاسل اظهار داشته اند که این نرم افزار فقط روی ویزا کارت قابل اجراست و مستر کارت توانسته مقاومت بیشتری در برابر نفوذ آن از خود نشان دهد. 

طبق گزارشات بدست آمده به نظر می رسد مسئولان مستر کارت این موضوع را با محققان ویزا کارت مطرح کرده اند اما به نتیجه ی مطلوبی دست نیافته اند در نتیجه تا زمانی که امنیت ویزا کارت به طور کامل تامین نشود نمی تواند با مسترکارت و پی پال رقابت کند.

انواع ویزا کارت و مستر کارت

ویزا کارت رایگان

وب سایت های مختلفی هستند که خدمات خود را به صورت رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای در اختیار کاربران قرار می دهند.

گاهی برخی از وب سایت ها در زمان ثبت نام برای ارسال خدمات رایگان درخواست ورود اطلاعات یک کارت بانکی مانند ویزا کارت را از شما دارند که با وارد کردن این اطلاعات می توانید از محصولات رایگان استفاده کنید.

حال مشکلی که برای کاربران ایرانی وجود دارد این است که به دلیل تحریم کشور ایران هیچگونه خدمات رایگانی از جانب وب سایت های خارجی برای کاربران ایرانی در نظر گرفته نمی شود.

 دریافت ویزا کارت جعلی یا ویزا کارت رایگان

سایت های مختلفی هستند که شما را به دریافت ویزا کارت جعلی ٬ رایگان یا دریافت شماره ویزا کارت رایگان ترغیب می کنند و آموزش هایی هم برای دریافت ویزا کارت رایگان یا ویزا کارت جعلی در اختیار شما قرار می دهند.

شاید بتوانید از این راه به شماره ویزا کارت رایگان دسترسی پیدا کنید اما هیچ اعتباری بر صحت و درستی این ویزا کارت های رایگان نیست و ممکن است توسط اشخاص ماهر هک شده باشند و تمام اطلاعات ویزا کارت شما در دست این افراد قرار گرفته باشد.

بنابراین توصیه می کنیم از دریافت ویزا کارت های رایگان یا به اصطلاح هکی خودداری نمایید.


اطلاعات ویزا کارت هکی ، ویزا کارت هکی ، ویزا کارت های هک شده ، اطلاعات ویزا کارت هکی ، ویزا کارت رایگان ، ویزا کارت رایگان با موجودی ، ویزا کارت رایگان برای اپل ایدی
خرید ویزا کارت هکی جدید ٬ ویزا کارت رایگان ٬ آموزش هک ویزا کارت ٬ خرید ویزا کارت هک شده ٬ اطلاعات ویزا کارت هک شده ٬ ساخت ویزا کارت رایگان و خرید اینترنتی
ویزا کارت هک شده جدید ٬ شماره ویزا کارت هک شده ٬ فروش ویزا کارت هک شده ٬ ویزا کارت های هک شده ٬ ویزا کارت هک شده جدید ٬ شماره ویزا کارت هک شده

Rating: 4.2/5. From 6 votes.
Please wait...