تریلر بازی 2 The last of us

معرفی بازی 2 The last of us ؛ تریلر بازی آخرین بازمانده از ما

نمایش در یوتیوب  –  نمایش در نماشا  –  نمایش در آپارات 

بازی The last of us در فارسی به معنای ” آخرین بازمانده از ما ” ترجمه شده است و به عنوان یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی ، همراه با ترس و بقا معرفی شده است.

منظور از ترس و بقا یک سبک از بازی است که زیر مجموعه ی سبک اکشن است و الهام گرفته از ژانر ترس و وحشت می باشد. این بازی عرضه شده از شرکت Naughty Dog ( ناتی داگ ) بوده که در تاریخ 14 ژوئن 2013 توسط Sony Computer Entertainment برای کنسول ps3 در سراسر جهان منتشر شد.

تاریخ به رسمیت شناخته شدن این بازی را می توان از همایش جوایز بازی ویدئویی اسپایک که در 10 دسامبر 2011 برگزار شده بود دانست.

این بازی به عنوان یکی از نوین ترین بازی‌های ویدئویی کنسول‌های نسل هفتم شناخته شد چرا که از نظر کیفیت هایی که در این بازی ( نوع اکشن ماجراجویی ، نحوه نمایش بازی ، کیفیت صدا و نحوه بازی شخصیت ها و … ) طراحی شده است توانسته به عنوان یکی از بهترین بازی های کنسولی انتخاب شود و بیش از 200 جایزه برترین بازی سال را دریافت کند.

بازی آخرین بازمانده از ما ، پس از بازی Grand Theft Auto V ، به عنوان دومین بازی پرفروش سال 2013 معرفی شد که بیش از 8 میلیون نسخه از این بازی در کل جهان تا سال 2014 به فروش رسیده است.

خلاصه داستان بازی آخرین بازمانده از ما (The last of us)

داستان از آن جایی شکل می گیرد که دو شخصیت اصلی بازی با نام های جوئل (Joel ) و الی (Ellie ) برای بقا و زنده ماندن تلاش می کنند. بازیکنان در خفا از سلاح های دست ساز برای مقابله با دشمنان خود استفاده می کنند.

این دو شخصیت با خطرهای گوناگونی در هنگام بازی مواجه می شوند که برای ایستادگی و مقاومت در برابر مشکلات پیش آمده باید تا آخرین توان بجنگند و با قدرت هر چه تمام تر خطرات را پشت سر بگذارند.

در واقع داستان مربوط به خوردن نوعی قارچ سمی است که کل ایالت امریکا را در بر گرفته و انسان ها با خوردن آن تبدیل به زامبی و آدمخوار می شوند و حال ادامه ی ماجرا….

داستان The Last of Us 2

داستان از فصل زمستان آغاز می شود که جوئل در بستر بیماری و الی به دنبال دارو و یافتن غذا برای رفع بیماری او می باشد.

هنگامی که الی برای خرید به فروشگاه می رود داستان به صورت فلاش بک به گذشته بر می گردد و علت بیمار شدن جوئل و نحوه آشنایی الی با جوئل را بازگو می کند.

خرید بازی ایکس باکس ٬ سی دی کی اورجینال و سی دی کی اشتراکی

گرافیک بازی The Last of Us

نسخه گرافیک بروز شده بازی The Last of Us شامل محتوای قابل دانلود است. شرکت ناتی داگ پس از انتشار این بازی اعلام کرد که تمام مهارت های خود را در جهت بهبود بازی آخرین بازمانده از ما برای کنسول پلی استیشن 4 بکار گرفته است.

گرافیک بالای این بازی می تواند یکی از عناوین بروز شده و تغییر یافته در این بازی باشد.

خصوصیات درون بازی آخرین بازمانده از ما

همانطور که گفته شد داستان بازی بر اساس کشت و کشتارهای پی در پی برای ادامه ی بقا دنبال می شود که نوعی ترس در شخصیت بازی ایجاد می کند.

کنترل رفتارهای شخصیت بازی با نام جوئل به دست بازیکن اداره می شود ولی حرکات الی در بازی به صورت هوش مصنوعی عمل می کند.

در بازی ، از مبارزات تن به تن و سیستم سنگرگیری بهره برده شده است که در آن دشمنان بازی ٬ برخی از انسان های مبتلا و انسان های بازمانده ی دیگر که بر ضد الی و جوئل هستند تشکیل شده اند.

نحوه عملکرد هوش مصنوعی

یعنی بازیکن به صورت اتومات حرکات سایر بازیکنان دیگر را در نظر می گیرد و نسبت به عملکرد آن ها اقدام می کند. برای مثال: هنگامی که بازیکن را در حال سنگرگیری ببیند، درخواست کمک می کند یا از ضعف های طرف مقابل استفاده نموده و به وی حمله می کند.

پس از انتشار نسخه اولیه از بازی The Last of Us ، نسخه های بعدی این بازی نظیر The Last of Us: Remastered با نام آخرین بازمانده از ما ریمسترد برای پلی استیشن 4 منتشر شد.

مقایسه بازی The Last of Us با نسخه ی جدید آن The Last of Us : Remastered :

بازی The Last of Us برای کنسول های نسل هفتم پلی استیشن ارائه شد که در این بازی ناتی داگ تمام مهارت های خود را جهت ارائه هرچه بهتر این بازی بکار گرفته بود.

نسل جدید کنسول سونی

با این وجود ،بخاطر به اوج رسیدن این بازی و فروش فوق العاده ی آن، سونی و ناتی داگ با همکاری یکدیگر تصمیم گرفتند سری جدید از نسخه بازی The Last of Us همراه با کنسول جدید پلی استیشن 4 پرو را منتشر کنند.

با انتشار نسخه جدید و آپدیت شده بازی The Last of Us  ، یک سری تغییرات مهم از نظر گرافیک و کیفیت در آن ایجاد شده است.

در نسخه جدید The Last of Us : Remastered عملکرد ماجراجویی سوم شخص داستان و دیگر شخصیت های داستان به همراه گرافیک بصری محیط پیشرفت چشمگیری نسبت به نسخه قبلی داشته است.

لازم به ذکر است که این بازی نه تنها روی کنسول ps4 pro بلکه روی تلویزیون های 4k نیز قابل اجرا می باشد.


معرفی بازی 2 The last of us ، بازی The Last of Us 2 برای PC ٬ بازی The Last of Us 2 آپارات ، تریلر بازی The Last of Us 2 ، معرفی بازی 2 The last of us
بازی آخرین بازمانده ، خرید بازی The Last of Us 2 ، تریلر بازی آخرین بازمانده از ما ، قیمت بازی The Last of Us 2 برای PS4 ٬ تریلر بازی 2 The last of us
بازی آخرین باز مانده از ما ، معرفی بازی 2 The last of us ، بازی The Last of Us 2 ٬ تریلر بازی آخرین بازمانده از ما ، بازی The Last of Us برای کامپیوتر
تریلر بازی 2 The last of us ، بازی آخرین بازمانده از ما ، بازی The Last of Us PS4 ٬ بازی آخرین بازمانده از ما 2 ، تریلر بازی 2 The last of us
بازی The Last of Us برای PS4 ، بازی The Last of Us Remastered ٬ تریلر بازی آخرین بازمانده از ما ، بازی The Last of Us part 2
بازی The Last of Us برای PS3 ، بازی The Last of Us left behind ٬ تریلر بازی 2 The last of us ، گیم پلی بازی The Last of Us

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...